Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Patrik Beránek
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
22.4. 10:00
AH118
Náchod - ELP Jablonec
40 : 30
26.3. 13:30
AH101
1.HC Pardubice - Náchod
27 : 26
19.11. 11:00
AH044
Liberec - Loko Louny
27 : 27
2.liga mladší dorostenci SČ
20.11. 15:00
AKB043
D.Králové - Lokomotiva Vršovice
23 : 12
16.10. 12:00
AKB027
1.HC Pardubice - Vršovice B
23 : 35
Žákovská liga starších žáků
29.4. 16:30
AO229
Žeravice - Náchod
27 : 24
29.4. 15:30
AO228
V. Bystřice A - HBC Strakonice
21 : 11
29.4. 14:30
AO227
Dukla B - Žeravice
20 : 17
29.4. 11:30
AO224
Dukla B - V. Bystřice A
22 : 25
29.4. 08:30
AO221
Náchod - Dukla B
20 : 25
Žákovská liga starších žaček
11.2. 17:00
AP130
Otrokovice - SC Bohumín
14 : 16
11.2. 16:00
AP129
DHK Zora Olomouc - DHK Pardubice A
24 : 25
11.2. 13:00
AP126
DHK Pardubice A - J.Hradec
12 : 21
11.2. 12:00
AP125
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
19 : 11
11.2. 09:00
AP122
J.Hradec - DHK Zora Olomouc
14 : 15
2.liga ženy - západ
15.10. 16:00
AS023
Turnov - Slavoj Tachov
27 : 18
2.liga ženy - východ
26.3. 11:30
AT046
DHK Pardubice - HK Ivančice
21 : 30
5.3. 17:00
AT040
DHK Pardubice - Bohunice
29 : 24
19.2. 17:00
AT034
DHK Pardubice - SK Velká Bystřice
24 : 23
25.9. 17:00
AT004
DHK Pardubice - SK Velká Bystřice
22 : 23
2.liga mladší dorostenky - západ
2.4. 17:00
AVA107
DHK Pardubice - Kobylisy
25 : 26
11.12. 15:00
AVA066
DHK Pardubice - TJ Turnov
24 : 6
19.11. 13:00
AVA053
DHK Loko Liberec - TJ Turnov
27 : 22
16.10. 10:00
AVA022
DHK Pardubice - HC Plzeň
35 : 15
15.10. 13:00
AVA023
TJ Turnov - TJ Slavoj Tachov
27 : 39
25.9. 15:00
AVA011
DHK Pardubice - Slavoj Žirovnice
36 : 23
Přebor starších žáků
14.5. 10:00
CN058
Jičín - Náchod
25 : 32
22.4. 15:00
CN053
Jičín - Házená Mělník 02
26 : 39
22.4. 12:00
CN054
Náchod - Sokol Úvaly A
39 : 19
9.4. 10:00
CN052
Náchod - Jičín
42 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
19 : 22
video
online
Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava
40 : 19
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
12 : 19
video
online
Trenčín - Slavia Praha
24 : 28
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
32 : 20
video
online
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
20 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Iuventa Michalovce
24
23
1
0
808 : 529
47
2
Baník Most
24
20
2
2
732 : 506
42
3
Duslo Šaľa
24
19
1
4
679 : 551
39
4
Slavia Praha
24
17
1
6
666 : 560
35
5
Sokol Poruba
24
15
1
8
643 : 567
31
6
Zora Olomouc
24
12
0
12
625 : 629
24
7
Bemaco Prešov
24
11
0
13
633 : 634
22
8
Slávia Partizánske
24
9
1
14
532 : 579
19
9
HC Zlín
24
9
1
14
549 : 556
19
10
SHK Veselí n.M.
24
9
1
14
605 : 607
19
11
Trenčín
24
4
1
19
501 : 697
9
12
Sokol Písek
24
3
0
21
502 : 730
6
13
ŠKP Bratislava
24
0
0
24
490 : 820
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.