Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Martin Podzimek
Mateřský klub
HBC Jičín
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
1.4. 11:00
AH105
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
33 : 23
18.3. 10:00
AH092
Náchod - TJ D.Cerekev
31 : 16
25.2. 11:00
AH078
Náchod - Chodov
34 : 25
3.12. 13:00
AH057
Náchod - Liberec
39 : 28
19.11. 15:00
AH047
TJ Sokol Bělá - Sp.MAS Sezimovo Ústí
37 : 32
18.9. 11:30
AH002
Náchod - Loko Louny
23 : 28
2.liga mladší dorostenci SČ
1.4. 13:00
AKB105
Náchod - HSK Tygři Ústí n.L.
35 : 13
25.2. 13:00
AKB078
Náchod - Vršovice B
35 : 26
3.12. 11:00
AKB057
Náchod - TJ Sokol Úvaly
22 : 28
19.11. 13:00
AKB047
TJ Sokol Bělá p.B. - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 27
18.9. 09:30
AKB002
Náchod - Loko Louny
30 : 43
Český pohár žen
9.10. 17:00
AN009
Turnov - H.Brod
27 : 25
10.9. 16:00
AN001
Turnov - TJ Sokol Bělá
21 : 20
Žákovská liga starších žáků
19.2. 13:30
AO127
Zubří A - Házená Mělník
26 : 21
19.2. 12:35
AO126
TJ Cement Hranice A - Náchod
19 : 28
19.2. 09:50
AO123
Lovosice - TJ Cement Hranice A
23 : 33
19.2. 08:55
AO122
Náchod - Házená Mělník
25 : 21
Žákovská liga starších žaček
12.2. 14:00
AP117
Háje A - S.Vršovice
16 : 12
12.2. 09:00
AP112
DHC Plzeň A - S.Vršovice
19 : 12
2.liga ženy - východ
13.11. 11:30
AT022
DHK Pardubice - Olomouc
25 : 26
1.liga starší dorostenky - západ
6.11. 13:00
AUA041
Kobylisy - Astra Praha
31 : 25
2.liga mladší dorostenky - západ
25.3. 13:00
AVA097
DHK Loko Liberec - HK Spartak Ústí n.L.
28 : 34
26.2. 11:30
AVA081
DHK Pardubice - TJ Slavoj Tachov
32 : 25
13.11. 09:30
AVA044
DHK Pardubice - DHK Loko Liberec
40 : 19
6.11. 11:00
AVA041
Kobylisy - DHK Pardubice
28 : 19
Přebor starších žáků
30.10. 10:00
CN029
Jičín - Náchod
27 : 19
23.10. 10:00
CN026
Jičín - Kutná Hora
38 : 4
9.10. 10:00
CN019
Jičín - Sokol Úvaly A
32 : 27
1.10. 11:15
CN014
Jičín - Házená Mělník 03
37 : 7
1.10. 10:00
CN023
Jičín - Házená Mělník 02
22 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Slavia - S.Vršovice
38 : 18
video
online
Poruba - Zlín
20 : 41
video
online
HK Ivančice - Háje
35 : 26
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
17 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
18
17
1
0
609 : 429
35
2
Zlín
18
16
1
1
629 : 414
33
3
Slavia
18
12
1
5
527 : 404
25
4
J.Hradec
18
11
1
6
489 : 449
23
5
S.Vršovice
18
8
0
10
460 : 494
16
6
DHC Plzeň
18
8
0
10
479 : 502
16
7
Háje
18
6
0
12
433 : 524
12
8
Olomouc
18
5
0
13
416 : 507
10
9
Poruba
18
3
0
15
466 : 634
6
10
H.Brod
18
2
0
16
440 : 591
4
Tabulka střelců
Natálie Mahďáková
HC Zlín
122
Bára Krejčíková
HK Ivančice
115
Simona Březinová
Házená J.Hradec
115
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
41
Kristýna Kadeřábková
Sokol Vršovice
26
Natálie Mahďáková
HC Zlín
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Juříčková
DHK Zora Olomouc
28
Barbora Nosková
DHC Plzeň
26
Monika Molíková
DHK Zora Olomouc
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.