Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Julio Pulido
Mateřský klub
MHK Karviná
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
11.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
27.11. 16:00
AF053
Rožnov p.R. - Holešov-Přerov
33 : 21
1.liga starší dorostenci
19.4. 17:30
AG120
Sokol Ostrava - Kopřivnice
35 : 31
2.4. 15:00
AG105
Zubří - HBC Strakonice 1921
45 : 22
8.10. 15:00
AG021
Kopřivnice - HBC Strakonice 1921
37 : 35
2.liga starší dorostenci SM
6.11. 12:00
AIB031
SKH Polanka n.O. - Litovel
41 : 34
1.liga mladší dorostenci
2.4. 13:00
AJ105
Zubří - V. Bystřice
35 : 29
8.10. 13:00
AJ021
Kopřivnice - V. Bystřice
38 : 24
2.liga mladší dorostenci SM
21.4. 17:30
ALB120
Sokol Ostrava - TJ STM Olomouc
38 : 40
9.4. 14:00
ALB114
TJ Nový Jičín - Zlín
34 : 41
Žákovská liga starších žáků
20.5. 15:25
AO288
Talent A - Zlín
25 : 22
20.5. 14:30
AO287
TJ Cement Hranice A - U. Hradiště
26 : 28
20.5. 11:45
AO284
TJ Cement Hranice A - Talent A
17 : 21
20.5. 10:50
AO283
Zlín - Dukla B
17 : 23
20.5. 09:00
AO281
Dukla B - TJ Cement Hranice A
19 : 23
10.12. 17:15
AO040
Třeboň - Karviná A
24 : 18
10.12. 15:25
AO038
Zubří A - Třeboň
23 : 22
10.12. 13:35
AO036
Dukla B - Zubří A
15 : 24
10.12. 11:45
AO034
Karviná A - Zubří A
15 : 16
10.12. 09:55
AO032
Zubří A - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 19
Žákovská liga starších žaček
8.4. 14:00
AP237
DHK Most - Kunovice
18 : 12
8.4. 13:00
AP236
SC Bohumín - S.Vršovice
13 : 8
8.4. 10:00
AP233
Bohunice - SC Bohumín
17 : 8
8.4. 08:00
AP231
SC Bohumín - DHK Most
15 : 13
12.3. 17:00
AP190
DHK Pardubice A - Poruba
16 : 22
12.3. 15:00
AP188
Jiskra H. Brod A - DHK Pardubice A
24 : 15
12.3. 14:00
AP187
Poruba - Bohunice
21 : 18
12.3. 11:00
AP184
Poruba - Hvězda Cheb
18 : 13
12.3. 09:00
AP182
Hvězda Cheb - DHK Pardubice A
8 : 13
2.liga ženy - východ
20.11. 16:00
AT027
Karviná - Olomouc
22 : 27
1.10. 17:00
AT008
Karviná - HK Ivančice
16 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL semifinále SR - 5. kolo - výsledky
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.