Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jiří Kubis
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1985
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starší dorostenci
5.3. 18:00
AG082
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 22
2.liga starší dorostenci JM
4.12. 11:00
AIA037
Žeravice - Bohunice
28 : 33
16.10. 12:30
AIA020
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
16 : 22
2.10. 16:00
AIA012
TJ Sokol Horka n.M. - HK Bystřice p.H.
26 : 32
2.liga starší dorostenci SM
11.2. 14:30
AIB048
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
24 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
14.5. 15:00
AIE030
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel
23 : 36
23.4. 15:00
AIE021
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
28 : 25
1.4. 15:00
AIE015
Litovel - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 16
4.3. 10:00
AIE001
TJ Sokol Horka n.M. - TJ FS Napajedla
22 : 37
1.liga mladší dorostenci
5.3. 16:00
AJ082
Kopřivnice - Pepino SKP F-M
33 : 21
2.liga mladší dorostenci JM
26.3. 13:00
ALA101
Újezd u Brna - Bohunice
29 : 46
2.liga mladší dorostenci SM
24.4. 17:30
ALB118
Hranice - SKH Polanka n.O.
44 : 35
1.4. 13:00
ALB104
Litovel - TJ Nový Jičín
38 : 23
26.2. 14:00
ALB076
Zlín - TJ STM Olomouc
36 : 26
27.11. 12:30
ALB051
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
25 : 22
Český pohár mužů
27.8. 18:30
AM021
Sokol II.Prostějov - Bohunice
28 : 22
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:30
AO159
V. Bystřice A - Zlín
29 : 19
18.3. 15:30
AO158
TJ STM Olomouc - Jičín
32 : 20
18.3. 13:30
AO156
Zlín - TJ STM Olomouc
19 : 19
18.3. 11:30
AO154
Zubří A - TJ STM Olomouc
19 : 13
18.3. 09:30
AO152
TJ STM Olomouc - V. Bystřice A
19 : 20
18.2. 18:00
AO150
Most - Šťáhlavy
12 : 23
18.2. 17:00
AO149
Třeboň - V. Bystřice A
14 : 26
18.2. 14:00
AO146
V. Bystřice A - Talent A
17 : 26
18.2. 13:00
AO145
Třeboň - Most
18 : 26
18.2. 10:00
AO142
Talent A - Třeboň
22 : 12
2.liga ženy - východ
4.12. 17:00
AT029
Olomouc - SK Velká Bystřice
30 : 25
6.11. 15:30
AT019
SK Velká Bystřice - DHK Pardubice
27 : 23
18.9. 17:00
AT002
Olomouc - Bohunice
21 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
26.4. 16:45
AUB123
Poruba - Olomouc
27 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL finále SR - 5. kolo - výsledky
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
31.5. 17:30
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.