Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
6.5. 12:00
AD132
Dukla B - Loko Louny
28 : 26
25.3. 18:00
AD098
Jablonec - L.Vršovice
29 : 23
18.3. 17:00
AD096
Sokol Úvaly - Jablonec
21 : 24
25.2. 10:30
AD073
Kolín - Slavia
26 : 41
18.2. 17:00
AD071
Jablonec - 1.HC Pardubice
31 : 24
4.12. 17:30
AD060
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
26 : 17
22.10. 15:00
AD036
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
28 : 24
16.10. 18:00
AD027
1.HC Pardubice - Dukla B
25 : 33
17.9. 15:00
AD003
Ml. Boleslav - L.Vršovice
31 : 17
1.liga starší dorostenci
6.5. 14:00
AG132
Dukla - Sokol Ostrava
36 : 23
18.3. 15:00
AG096
TJ Sokol Úvaly - Jičín
25 : 36
2.liga starší dorostenci Č
22.4. 15:00
AH117
TJ Sokol Bělá - ZJ Kovofiniš Ledeč
30 : 25
26.3. 13:30
AH101
1.HC Pardubice - Náchod
27 : 26
25.3. 16:00
AH098
ELP Jablonec - L.Vršovice
37 : 21
11.3. 15:00
AH090
TJ Sokol Bělá - Náchod
27 : 23
25.2. 13:00
AH073
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Šťáhlavy
24 : 35
18.2. 15:00
AH071
ELP Jablonec - 1.HC Pardubice
29 : 35
19.11. 11:00
AH046
Náchod - ZJ Kovofiniš Ledeč
31 : 22
16.10. 14:00
AH027
1.HC Pardubice - Chodov
36 : 33
9.10. 15:00
AH024
Náchod - TJ Sokol Bělá
32 : 20
1.liga mladší dorostenci
6.5. 10:00
AJ132
Dukla - HK Baník Most
35 : 19
2.liga mladší dorostenci SČ
11.3. 13:00
AKB090
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
32 : 26
4.12. 15:30
AKB060
1.HC Pardubice - HSK Tygři Ústí n.L.
35 : 20
19.11. 09:00
AKB046
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
37 : 29
9.10. 13:00
AKB024
Náchod - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 33
Český pohár mužů
27.8. 17:00
AM001
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
14 : 34
Žákovská liga starších žáků
29.4. 16:30
AO229
Žeravice - Náchod
27 : 24
29.4. 15:30
AO228
V. Bystřice A - HBC Strakonice
21 : 11
29.4. 14:30
AO227
Dukla B - Žeravice
20 : 17
29.4. 11:30
AO224
Dukla B - V. Bystřice A
22 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Slavia - S.Vršovice
38 : 18
video
online
Poruba - Zlín
20 : 41
video
online
HK Ivančice - Háje
35 : 26
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
17 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
18
17
1
0
609 : 429
35
2
Zlín
18
16
1
1
629 : 414
33
3
Slavia
18
12
1
5
527 : 404
25
4
J.Hradec
18
11
1
6
489 : 449
23
5
S.Vršovice
18
8
0
10
460 : 494
16
6
DHC Plzeň
18
8
0
10
479 : 502
16
7
Háje
18
6
0
12
433 : 524
12
8
Olomouc
18
5
0
13
416 : 507
10
9
Poruba
18
3
0
15
466 : 634
6
10
H.Brod
18
2
0
16
440 : 591
4
Tabulka střelců
Natálie Mahďáková
HC Zlín
122
Bára Krejčíková
HK Ivančice
115
Simona Březinová
Házená J.Hradec
115
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
41
Kristýna Kadeřábková
Sokol Vršovice
26
Natálie Mahďáková
HC Zlín
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Juříčková
DHK Zora Olomouc
28
Barbora Nosková
DHC Plzeň
26
Monika Molíková
DHK Zora Olomouc
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.