Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL základní
Play-out WHIL ČR
WHIL semifinále SR
WHIL semifinále ČR
WHIL finále SR
WHIL finále ČR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
29.4. 08:30
AO221
Náchod - Dukla B
20 : 25
Žákovská liga starších žaček
13.5. 15:50
AP279
Háje A - Házená Mělník
28 : 7
13.5. 14:55
AP278
Kunovice - DHK Pardubice A
35 : 17
13.5. 12:10
AP275
Háje A - DHK Pardubice A
18 : 19
13.5. 10:20
AP273
DHK Pardubice A - Házená Mělník
28 : 13
13.5. 08:30
AP271
Házená Mělník - TJ Turnov
20 : 10
2.liga ženy - západ
22.4. 11:00
AS117
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice B
26 : 26
2.liga ženy - východ
26.3. 11:30
AT046
DHK Pardubice - HK Ivančice
21 : 30
5.3. 17:00
AT040
DHK Pardubice - Bohunice
29 : 24
16.10. 16:00
AT010
DHK Pardubice - Bohunice
13 : 23
1.liga starší dorostenky - západ
2.10. 15:00
AUA016
Slavia - DHK Baník Most
21 : 26
1.liga mladší dorostenky
2.10. 13:00
AV016
Slavia - Zlín
27 : 33
2.liga mladší dorostenky - západ
23.4. 15:00
AVA120
DHK Pardubice - DHK Baník Most
25 : 23
2.4. 17:00
AVA107
DHK Pardubice - Kobylisy
25 : 26
Přebor starších žáků
3.6. 10:00
CN062
Náchod - Házená Mělník 02
24 : 30
14.5. 10:00
CN058
Jičín - Náchod
25 : 32
23.10. 13:00
CN025
Náchod - Sokol Úvaly B
38 : 18
11.9. 11:00
CN004
Náchod - Jičín
25 : 20
Inter REG liga - Muži
25.9. 19:00
IRM005
Jičín "C" - TJ Sokol Bělá
31 : 19
Liga Vysočiny - starší žákyně
20.5. 14:20
JD099
Jiskra H. Brod A - Ledeč n. S.
18 : 2
20.5. 11:40
JD095
Jiskra H. Brod A - Slavoj Žirovnice
12 : 19
20.5. 11:00
JD094
DHK Pardubice A - Velké Meziříčí
20 : 8
20.5. 09:40
JD092
Velké Meziříčí - Jiskra H. Brod A
7 : 19
25.9. 13:15
JD009
Ledeč n. S. - Jiskra H. Brod A
5 : 19
25.9. 12:35
JD008
Velké Meziříčí - Slavoj Žirovnice
4 : 21
25.9. 11:15
JD006
Jiskra H. Brod A - Velké Meziříčí
16 : 3
25.9. 10:35
JD005
Ledeč n. S. - Slavoj Žirovnice
5 : 14
25.9. 09:15
JD003
Slavoj Žirovnice - Jiskra H. Brod A
14 : 11
25.9. 08:35
JD002
Velké Meziříčí - Ledeč n. S.
4 : 12
Liga Vysočiny - mladší žákyně
2.4. 14:15
JE050
Slavoj Žirovnice A - DHKPardubice
17 : 7
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL finále ČR - 3. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
video
online
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
185
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
161
Simona Szarková
DHK Baník Most
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Sobieská
HC Zlín
63
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Jasmínka Vargová
SHK Veselí n.M.
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Andrýsková
HC Zlín
50
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
48
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
46
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.