Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Milan Letev
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
23.4. 17:00
AA162
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
23 : 29
26.3. 18:00
AA153
Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel
25 : 22
5.2. 10:15
AA091
Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň
29 : 29
4.12. 10:30
AA073
HCB Karviná - Sokol Nové Veselí
29 : 30
28.10. 17:00
AA053
SKKP Handball Brno - Dukla Praha
32 : 26
12.10. 18:30
AA038
Pepino SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
31 : 29
10.9. 18:00
AA010
Kopřivnice - Cement Hranice
37 : 35
1.liga muži
2.4. 17:00
AB107
Sokol Ostrava - Jičín "B"
30 : 28
13.11. 18:00
AB041
Jičín "B" - Sokol Ostrava
33 : 24
15.10. 17:30
AB027
SK Velká Bystřice - Chodov
32 : 26
2.liga muži JM
16.10. 10:45
AE030
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 27
2.10. 17:00
AE017
Telnice - SK Kuřim
24 : 26
18.9. 17:00
AE004
Házená Tišnov - SK Kuřim
30 : 26
1.liga starší dorostenci
2.4. 15:00
AG107
Sokol Ostrava - Jičín
21 : 33
20.11. 16:00
AG043
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
46 : 25
13.11. 16:00
AG041
Jičín - Sokol Ostrava
23 : 24
2.liga starší dorostenci JM
30.10. 14:00
AIA028
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
19 : 42
2.liga starší dorostenci SM
15.10. 15:30
AIB019
V. Bystřice - Olomouc
38 : 28
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
25.3. 16:00
AIC012
HK Ivančice - Zlín
35 : 30
1.liga mladší dorostenci
20.11. 14:00
AJ043
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
35 : 28
13.11. 14:00
AJ041
Jičín - HK Baník Most
30 : 31
15.10. 13:30
AJ028
V. Bystřice - HK Baník Most
28 : 21
2.liga mladší dorostenci JM
23.4. 12:15
ALA119
Nové Bránice - Sokolnice
8 : 53
4.4. 18:00
ALA100
Sokol Telnice - Nové Bránice
32 : 16
16.10. 09:00
ALA030
Hustopeče - Sokolnice
25 : 42
Český pohár žen
21.12. 18:00
AN027
SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba
30 : 31
1.liga ženy
6.5. 17:00
AR130
HK Hodonín - Olomouc B
32 : 20
29.4. 13:00
AR126
Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň
25 : 18
26.2. 16:00
AR081
Kunovice - H.Brod
29 : 21
19.2. 15:00
AR077
Kunovice - HK Hodonín
22 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Poruba B - Zlín B
nezadáno
video
online
H.Brod - Kobylisy
32 : 34
video
online
Otrokovice - Kunovice
28 : 20
video
online
Sokol V. Meziříčí - Slavia VŠ Plzeň
30 : 30
video
online
HK Hodonín - Olomouc B
32 : 20
video
online
HC Plzeň - S.Vršovice
16 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Hodonín
20
16
2
2
646 : 483
34
2
Slavia VŠ Plzeň
20
14
4
2
601 : 481
32
3
Olomouc B
20
10
1
9
564 : 539
21
4
S.Vršovice
20
9
1
10
556 : 580
19
5
HC Plzeň
20
9
1
10
496 : 540
19
6
Sokol V. Meziříčí
20
8
2
10
553 : 581
18
7
H.Brod
20
8
1
11
508 : 549
17
8
Otrokovice
20
7
3
10
533 : 575
17
9
Kunovice
20
6
3
11
496 : 551
15
10
Zlín B
20
7
0
13
529 : 562
14
11
Kobylisy
20
6
2
12
566 : 607
14
12
Poruba B
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
165
Veronika Mudrová
HK Slavia VŠ Plzeň
154
Linda Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Švůgrová
Sokol Vršovice
55
Linda Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
48
Alžbeta Tóthová
HK Hodonín
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lada Vaňková
HC Plzeň
56
Petra Drozdová
HC Plzeň
42
Kateřina Hrabalová
SHK Kunovice
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.