Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Rozpis soutěže
2.liga ženy
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Milan Letev
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
23.4. 17:00
AA162
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
23 : 29
26.3. 18:00
AA153
Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel
25 : 22
5.2. 10:15
AA091
Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň
29 : 29
4.12. 10:30
AA073
HCB Karviná - Sokol Nové Veselí
29 : 30
28.10. 17:00
AA053
SKKP Handball Brno - Dukla Praha
32 : 26
12.10. 18:30
AA038
Pepino SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
31 : 29
10.9. 18:00
AA010
Kopřivnice - Cement Hranice
37 : 35
1.liga muži
2.4. 17:00
AB107
Sokol Ostrava - Jičín "B"
30 : 28
13.11. 18:00
AB041
Jičín "B" - Sokol Ostrava
33 : 24
15.10. 17:30
AB027
SK Velká Bystřice - Chodov
32 : 26
2.liga muži JM
16.10. 10:45
AE030
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 27
2.10. 17:00
AE017
Telnice - SK Kuřim
24 : 26
18.9. 17:00
AE004
Házená Tišnov - SK Kuřim
30 : 26
1.liga starší dorostenci
2.4. 15:00
AG107
Sokol Ostrava - Jičín
21 : 33
20.11. 16:00
AG043
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
46 : 25
13.11. 16:00
AG041
Jičín - Sokol Ostrava
23 : 24
2.liga starší dorostenci JM
30.10. 14:00
AIA028
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
19 : 42
2.liga starší dorostenci SM
15.10. 15:30
AIB019
V. Bystřice - Olomouc
38 : 28
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
25.3. 16:00
AIC012
HK Ivančice - Zlín
35 : 30
1.liga mladší dorostenci
20.11. 14:00
AJ043
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
35 : 28
13.11. 14:00
AJ041
Jičín - HK Baník Most
30 : 31
15.10. 13:30
AJ028
V. Bystřice - HK Baník Most
28 : 21
2.liga mladší dorostenci JM
23.4. 12:15
ALA119
Nové Bránice - Sokolnice
8 : 53
4.4. 18:00
ALA100
Sokol Telnice - Nové Bránice
32 : 16
16.10. 09:00
ALA030
Hustopeče - Sokolnice
25 : 42
Český pohár žen
21.12. 18:00
AN027
SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba
30 : 31
1.liga ženy
6.5. 17:00
AR130
HK Hodonín - Olomouc B
32 : 20
29.4. 13:00
AR126
Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň
25 : 18
26.2. 16:00
AR081
Kunovice - H.Brod
29 : 21
19.2. 15:00
AR077
Kunovice - HK Hodonín
22 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - FK Hvězda Cheb
26 : 20
video
online
Turnov - Astra
20 : 23
video
online
Č.Budějovice - S.Vršovice B
36 : 29
video
online
Ústí n.L. - J.Hradec
23 : 42
video
online
Slavoj Tachov - Kobylisy B
26 : 23
video
online
Sokol Písek B - Milevsko
34 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
17
1
4
649 : 510
35
2
Sokol Písek B
22
17
0
5
625 : 500
34
3
Slavoj Tachov
22
16
0
6
604 : 500
32
4
J.Hradec
22
16
0
6
643 : 507
32
5
TJ Sokol Bělá
22
13
2
7
556 : 487
28
6
Astra
22
13
1
8
572 : 498
27
7
Turnov
22
12
1
9
496 : 499
25
8
Kobylisy B
22
10
0
12
547 : 568
20
9
Ústí n.L.
22
6
0
16
533 : 624
12
10
S.Vršovice B
22
3
2
17
504 : 696
8
11
FK Hvězda Cheb
22
3
1
18
434 : 545
7
12
Milevsko
22
2
0
20
430 : 659
3
Tabulka střelců
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
193
Jana Šteffanová
TJ Sokol Bělá
171
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
63
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
45
Nikola Pilátová
TJ Slavoj Tachov
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kateřina Dubská
FK Hvězda Cheb
64
Jana Šteffanová
TJ Sokol Bělá
44
Romana Kohoutová
TJ Turnov
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.