Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Milan Letev
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
23.4. 17:00
AA162
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
23 : 29
26.3. 18:00
AA153
Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel
25 : 22
5.2. 10:15
AA091
Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň
29 : 29
4.12. 10:30
AA073
HCB Karviná - Sokol Nové Veselí
29 : 30
28.10. 17:00
AA053
SKKP Handball Brno - Dukla Praha
32 : 26
12.10. 18:30
AA038
Pepino SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
31 : 29
10.9. 18:00
AA010
Kopřivnice - Cement Hranice
37 : 35
1.liga muži
2.4. 17:00
AB107
Sokol Ostrava - Jičín "B"
30 : 28
13.11. 18:00
AB041
Jičín "B" - Sokol Ostrava
33 : 24
15.10. 17:30
AB027
SK Velká Bystřice - Chodov
32 : 26
2.liga muži JM
16.10. 10:45
AE030
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 27
2.10. 17:00
AE017
Telnice - SK Kuřim
24 : 26
18.9. 17:00
AE004
Házená Tišnov - SK Kuřim
30 : 26
1.liga starší dorostenci
2.4. 15:00
AG107
Sokol Ostrava - Jičín
21 : 33
20.11. 16:00
AG043
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
46 : 25
13.11. 16:00
AG041
Jičín - Sokol Ostrava
23 : 24
2.liga starší dorostenci JM
30.10. 14:00
AIA028
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
19 : 42
2.liga starší dorostenci SM
15.10. 15:30
AIB019
V. Bystřice - Olomouc
38 : 28
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
25.3. 16:00
AIC012
HK Ivančice - Zlín
35 : 30
1.liga mladší dorostenci
20.11. 14:00
AJ043
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
35 : 28
13.11. 14:00
AJ041
Jičín - HK Baník Most
30 : 31
15.10. 13:30
AJ028
V. Bystřice - HK Baník Most
28 : 21
2.liga mladší dorostenci JM
23.4. 12:15
ALA119
Nové Bránice - Sokolnice
8 : 53
4.4. 18:00
ALA100
Sokol Telnice - Nové Bránice
32 : 16
16.10. 09:00
ALA030
Hustopeče - Sokolnice
25 : 42
Český pohár žen
21.12. 18:00
AN027
SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba
30 : 31
1.liga ženy
6.5. 17:00
AR130
HK Hodonín - Olomouc B
32 : 20
29.4. 13:00
AR126
Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň
25 : 18
26.2. 16:00
AR081
Kunovice - H.Brod
29 : 21
19.2. 15:00
AR077
Kunovice - HK Hodonín
22 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
19 : 22
video
online
Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava
40 : 19
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
12 : 19
video
online
Trenčín - Slavia Praha
24 : 28
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
32 : 20
video
online
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
20 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Iuventa Michalovce
24
23
1
0
808 : 529
47
2
Baník Most
24
20
2
2
732 : 506
42
3
Duslo Šaľa
24
19
1
4
679 : 551
39
4
Slavia Praha
24
17
1
6
666 : 560
35
5
Sokol Poruba
24
15
1
8
643 : 567
31
6
Zora Olomouc
24
12
0
12
625 : 629
24
7
Bemaco Prešov
24
11
0
13
633 : 634
22
8
Slávia Partizánske
24
9
1
14
532 : 579
19
9
HC Zlín
24
9
1
14
549 : 556
19
10
SHK Veselí n.M.
24
9
1
14
605 : 607
19
11
Trenčín
24
4
1
19
501 : 697
9
12
Sokol Písek
24
3
0
21
502 : 730
6
13
ŠKP Bratislava
24
0
0
24
490 : 820
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.