Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL základní
Play-out WHIL ČR
WHIL semifinále SR
WHIL semifinále ČR
WHIL finále SR
WHIL finále ČR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Milan Letev
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga ženy
1.10. 13:00
AR017
Sokol V. Meziříčí - Olomouc B
33 : 31
25.9. 11:00
AR011
HK Hodonín - Kunovice
24 : 20
1.liga starší dorostenky - východ
4.3. 11:00
AUB087
Sokol V. Meziříčí - Zlín
25 : 29
1.10. 11:00
AUB017
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
18 : 34
1.liga starší dorostenky 1-4
14.5. 15:00
AUF001
HK Hodonín - DHK Baník Most
21 : 23
W.H.I.L.
20.5. 17:30
AW222
Zora Olomouc - Sokol Poruba
26 : 21
19.4. 18:00
AW136
SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba
22 : 22
1.4. 12:15
AW160
Baník Most - Slávia Partizánske
29 : 20
11.2. 15:00
AW117
Sokol Písek - ŠKP Bratislava
32 : 26
28.1. 18:00
AW101
Sokol Poruba - Bemaco Prešov
29 : 26
19.11. 17:30
AW073
Zora Olomouc - Slávia Partizánske
26 : 25
22.10. 18:00
AW045
Sokol Poruba - SHK Veselí n.M.
20 : 16
3.9. 17:00
AW002
SHK Veselí n.M. - ŠKP Bratislava
31 : 23
Jihomoravská liga mužů
5.11. 16:00
LA032
Hostěrádky - Nové Bránice
21 : 27
Jihomoravská liga st. žáků
19.5. 17:30
LF082
SHC Maloměřice - Ivančice
23 : 35
30.4. 10:30
LF068
Ivančice - Nové Bránice
31 : 32
23.4. 10:30
LF063
Nové Bránice - Handball Brno
26 : 29
Jihomoravská liga ml. žáků
19.5. 16:15
LH118
SHC Maloměřice - Ivančice
21 : 11
30.4. 12:00
LH098
Ivančice - Telnice A
13 : 34
30.4. 09:00
LH099
Ivančice - Telnice B
17 : 16
16.10. 14:00
LH031
Hustopeče - Bohunice
28 : 16
Jihomoravská liga ml. žákyní
14.5. 13:15
LJ076
Hodonín - SK Kuřim
11 : 13
25.3. 14:00
LJ047
Ivančice - SK Kuřim
25 : 4
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL finále ČR - 3. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
video
online
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
185
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
161
Simona Szarková
DHK Baník Most
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Sobieská
HC Zlín
63
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Jasmínka Vargová
SHK Veselí n.M.
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Andrýsková
HC Zlín
50
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
48
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
46
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.