Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Rozpis soutěže
2.liga ženy
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Tereza Divílková
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
93
Starty
Český pohár žen
08.10. [AN015]
SK Velká Bystřice - Otrokovice
37 : 24
7 branek
1.liga ženy
06.05. [AR132]
Otrokovice - Kunovice
28 : 20
2 branek
22.04. [AR119]
Otrokovice - Olomouc B
27 : 33
3 branek
09.04. [AR111]
Kobylisy - Otrokovice
35 : 30
5 branek
02.04. [AR106]
Otrokovice - S.Vršovice
32 : 23
2 branek
26.03. [AR100]
Sokol V. Meziříčí - Otrokovice
29 : 32
7 branek
11.03. [AR093]
Otrokovice - HC Plzeň
21 : 19
2 branek
05.03. [AR089]
H.Brod - Otrokovice
33 : 22
3 branek
25.02. [AR080]
Otrokovice - HK Hodonín
30 : 30
4 branek
12.02. [AR067]
Slavia VŠ Plzeň - Otrokovice
35 : 17
6 branek
10.12. [AR066]
Kunovice - Otrokovice
19 : 26
6 branek
04.12. [AR056]
Otrokovice - Zlín B
27 : 25
2 branek
20.11. [AR053]
Olomouc B - Otrokovice
36 : 25
6 branek
12.11. [AR045]
Otrokovice - Kobylisy
28 : 33
4 branek
06.11. [AR040]
S.Vršovice - Otrokovice
28 : 32
4 branek
29.10. [AR034]
Otrokovice - Sokol V. Meziříčí
34 : 36
7 branek
23.10. [AR027]
HC Plzeň - Otrokovice
29 : 23
8 branek
15.10. [AR023]
Otrokovice - H.Brod
26 : 26
7 branek
01.10. [AR014]
HK Hodonín - Otrokovice
26 : 19
3 branek
17.09. [AR001]
Otrokovice - Slavia VŠ Plzeň
31 : 31
5 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - FK Hvězda Cheb
26 : 20
video
online
Turnov - Astra
20 : 23
video
online
Č.Budějovice - S.Vršovice B
36 : 29
video
online
Ústí n.L. - J.Hradec
23 : 42
video
online
Slavoj Tachov - Kobylisy B
26 : 23
video
online
Sokol Písek B - Milevsko
34 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
17
1
4
649 : 510
35
2
Sokol Písek B
22
17
0
5
625 : 500
34
3
Slavoj Tachov
22
16
0
6
604 : 500
32
4
J.Hradec
22
16
0
6
643 : 507
32
5
TJ Sokol Bělá
22
13
2
7
556 : 487
28
6
Astra
22
13
1
8
572 : 498
27
7
Turnov
22
12
1
9
496 : 499
25
8
Kobylisy B
22
10
0
12
547 : 568
20
9
Ústí n.L.
22
6
0
16
533 : 624
12
10
S.Vršovice B
22
3
2
17
504 : 696
8
11
FK Hvězda Cheb
22
3
1
18
434 : 545
7
12
Milevsko
22
2
0
20
430 : 659
3
Tabulka střelců
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
193
Jana Šteffanová
TJ Sokol Bělá
171
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
63
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
45
Nikola Pilátová
TJ Slavoj Tachov
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kateřina Dubská
FK Hvězda Cheb
64
Jana Šteffanová
TJ Sokol Bělá
44
Romana Kohoutová
TJ Turnov
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.