Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Veronika Benešová
Post
Mateřský klub
Sokol Písek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
32
Starty
2.liga ženy - západ
30.04. [AS123]
FK Hvězda Cheb - Sokol Písek B
15 : 23
5 branek
13.11. [AS046]
Sokol Písek B - S.Vršovice B
34 : 25
1 branek
05.11. [AS039]
J.Hradec - Sokol Písek B
27 : 28
1 branek
18.09. [AS002]
Sokol Písek B - Astra
21 : 18
2 branek
W.H.I.L.
27.05. [AW194]
HC Zlín - Sokol Písek
29 : 21
0 branek
29.04. [AW184]
SHK Veselí n.M. - Sokol Písek
23 : 26
0 branek
12.04. [AW174]
Zora Olomouc - Sokol Písek
37 : 20
2 branek
08.04. [AW163]
Sokol Písek - Baník Most
25 : 35
2 branek
01.04. [AW161]
Sokol Poruba - Sokol Písek
30 : 21
0 branek
10.03. [AW147]
Sokol Písek - Slávia Partizánske
22 : 30
1 branek
04.03. [AW135]
Trenčín - Sokol Písek
28 : 22
1 branek
25.02. [AW132]
Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
25 : 33
0 branek
18.02. [AW122]
Duslo Šaľa - Sokol Písek
34 : 19
2 branek
11.02. [AW117]
Sokol Písek - ŠKP Bratislava
32 : 26
3 branek
05.02. [AW109]
HC Zlín - Sokol Písek
30 : 22
0 branek
29.01. [AW178]
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
19 : 22
1 branek
28.01. [AW102]
Sokol Písek - Slavia Praha
17 : 34
3 branek
22.01. [AW087]
Iuventa Michalovce - Sokol Písek
34 : 18
1 branek
21.01. [AW096]
Bemaco Prešov - Sokol Písek
35 : 17
1 branek
07.01. [AW083]
Sokol Písek - Zora Olomouc
22 : 31
0 branek
12.11. [AW070]
Sokol Písek - Sokol Poruba
17 : 29
0 branek
29.10. [AW056]
Slávia Partizánske - Sokol Písek
27 : 18
0 branek
22.10. [AW044]
Sokol Písek - Trenčín
28 : 22
2 branek
15.10. [AW041]
SHK Veselí n.M. - Sokol Písek
36 : 14
1 branek
28.09. [AW031]
Sokol Písek - Duslo Šaľa
23 : 27
0 branek
24.09. [AW026]
ŠKP Bratislava - Sokol Písek
25 : 28
1 branek
17.09. [AW018]
Sokol Písek - HC Zlín
19 : 30
0 branek
07.09. [AW011]
Slavia Praha - Sokol Písek
28 : 11
0 branek
03.09. [AW005]
Sokol Písek - Bemaco Prešov
28 : 29
2 branek
Další
Předchozí kola
Skupina XXIX - Otrokovice - výsledky
video
online
Otrokovice - VŠ Plzeň A
15 : 11
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II A
22 : 23
video
online
Poruba - Otrokovice
21 : 17
video
online
VŠ Plzeň A - S.Vršovice
18 : 18
video
online
Kobylisy II A - Poruba
27 : 17
video
online
Otrokovice - S.Vršovice
17 : 6
video
online
VŠ Plzeň A - Kobylisy II A
17 : 27
video
online
S.Vršovice - Poruba
19 : 20
video
online
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
video
online
Poruba - VŠ Plzeň A
26 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
24
22
2
0
648 : 352
46
2
DHC Plzeň A
24
22
0
2
535 : 311
44
3
Slavia
24
19
1
4
533 : 271
39
4
Kunovice
24
19
1
4
569 : 368
39
5
Háje A
24
17
0
7
466 : 348
34
6
DHK Zora Olomouc
24
17
0
7
603 : 454
34
7
Poruba
24
17
0
7
549 : 442
34
8
Slavoj Žirovnice
24
17
0
7
559 : 406
34
9
Jiskra H. Brod A
24
14
1
9
459 : 408
29
10
Kobylisy II A
24
14
1
9
526 : 446
29
11
DHK Most
24
14
0
10
414 : 389
28
12
Ostrava-Zábřeh
24
13
1
10
571 : 558
27
13
J.Hradec
24
13
0
11
418 : 385
26
14
DHK Pardubice A
24
11
2
11
455 : 504
24
15
Bohunice
24
11
1
12
414 : 411
23
16
SC Bohumín
24
11
0
13
375 : 445
22
17
Otrokovice
24
9
1
14
408 : 387
19
18
Strakonice
24
9
1
14
420 : 475
19
19
S.Vršovice
24
7
1
16
389 : 409
15
20
Písek A
24
7
0
17
357 : 457
14
21
VŠ Plzeň A
24
4
1
19
360 : 523
9
22
Hvězda Cheb
24
3
0
21
295 : 417
6
23
Házená Mělník
24
2
0
22
286 : 603
4
24
Kobylisy II B
24
1
0
23
278 : 693
2
25
TJ Turnov
24
0
0
24
198 : 623
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
221
Lucie Fleková
SHK Kunovice
191
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
40
Veronika Vávrová
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Marie Poláková
Jiskra Havlíčkův Brod A
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Smějová
Tatran Bohunice
46
Karolína Chudá
Házená Mělník
44
Anna Svobodová
TJ Turnov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.