Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Barbora Štréblová
Post
Mateřský klub
HK Spartak Ústí n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
14
Počet branek
43
Starty
2.liga mladší dorostenky - západ
30.04. [AVA121]
DHK Pardubice - HK Spartak Ústí n.L.
26 : 24
1 branek
23.04. [AVA115]
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
32 : 19
3 branek
09.04. [AVA109]
DHK Baník Most - HK Spartak Ústí n.L.
30 : 27
2 branek
08.04. [AVA091]
HK Spartak Ústí n.L. - Slavoj Žirovnice
24 : 20
1 branek
01.04. [AVA103]
HK Spartak Ústí n.L. - TJ Slavoj Tachov
31 : 20
1 branek
25.03. [AVA097]
DHK Loko Liberec - HK Spartak Ústí n.L.
28 : 34
5 branek
25.02. [AVA079]
HK Spartak Ústí n.L. - Písek
25 : 17
2 branek
11.02. [AVA067]
HK Spartak Ústí n.L. - TJ Turnov
29 : 12
7 branek
16.11. [AVA031]
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Loko Liberec
39 : 15
6 branek
06.11. [AVA037]
TJ Slavoj Tachov - HK Spartak Ústí n.L.
26 : 34
9 branek
23.10. [AVA025]
Slavoj Žirovnice - HK Spartak Ústí n.L.
28 : 28
4 branek
15.10. [AVA019]
HK Spartak Ústí n.L. - Kobylisy
26 : 22
0 branek
02.10. [AVA013]
Písek - HK Spartak Ústí n.L.
31 : 17
1 branek
17.09. [AVA001]
TJ Turnov - HK Spartak Ústí n.L.
16 : 28
1 branek
Předchozí kola
Skupina XXIX - Otrokovice - výsledky
video
online
Otrokovice - VŠ Plzeň A
15 : 11
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II A
22 : 23
video
online
Poruba - Otrokovice
21 : 17
video
online
VŠ Plzeň A - S.Vršovice
18 : 18
video
online
Kobylisy II A - Poruba
27 : 17
video
online
Otrokovice - S.Vršovice
17 : 6
video
online
VŠ Plzeň A - Kobylisy II A
17 : 27
video
online
S.Vršovice - Poruba
19 : 20
video
online
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
video
online
Poruba - VŠ Plzeň A
26 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
24
22
2
0
648 : 352
46
2
DHC Plzeň A
24
22
0
2
535 : 311
44
3
Slavia
24
19
1
4
533 : 271
39
4
Kunovice
24
19
1
4
569 : 368
39
5
Háje A
24
17
0
7
466 : 348
34
6
DHK Zora Olomouc
24
17
0
7
603 : 454
34
7
Poruba
24
17
0
7
549 : 442
34
8
Slavoj Žirovnice
24
17
0
7
559 : 406
34
9
Jiskra H. Brod A
24
14
1
9
459 : 408
29
10
Kobylisy II A
24
14
1
9
526 : 446
29
11
DHK Most
24
14
0
10
414 : 389
28
12
Ostrava-Zábřeh
24
13
1
10
571 : 558
27
13
J.Hradec
24
13
0
11
418 : 385
26
14
DHK Pardubice A
24
11
2
11
455 : 504
24
15
Bohunice
24
11
1
12
414 : 411
23
16
SC Bohumín
24
11
0
13
375 : 445
22
17
Otrokovice
24
9
1
14
408 : 387
19
18
Strakonice
24
9
1
14
420 : 475
19
19
S.Vršovice
24
7
1
16
389 : 409
15
20
Písek A
24
7
0
17
357 : 457
14
21
VŠ Plzeň A
24
4
1
19
360 : 523
9
22
Hvězda Cheb
24
3
0
21
295 : 417
6
23
Házená Mělník
24
2
0
22
286 : 603
4
24
Kobylisy II B
24
1
0
23
278 : 693
2
25
TJ Turnov
24
0
0
24
198 : 623
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
221
Lucie Fleková
SHK Kunovice
191
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
40
Veronika Vávrová
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Marie Poláková
Jiskra Havlíčkův Brod A
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Smějová
Tatran Bohunice
46
Karolína Chudá
Házená Mělník
44
Anna Svobodová
TJ Turnov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.