Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Martina Blehová
Post
Mateřský klub
HK Slovan Duslo Šaľa
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
42
Starty
W.H.I.L.
26.05. [AW215]
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
18 : 28
1 branek
21.05. [AW213]
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
27 : 23
0 branek
20.05. [AW211]
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
35 : 34
0 branek
06.05. [AW200]
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
24 : 26
1 branek
30.04. [AW198]
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
26 : 24
1 branek
29.04. [AW196]
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
22 : 16
0 branek
22.04. [AW182]
Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava
40 : 19
3 branek
12.04. [AW170]
HC Zlín - Duslo Šaľa
21 : 21
0 branek
08.04. [AW167]
Duslo Šaľa - Slavia Praha
32 : 20
0 branek
01.04. [AW157]
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
28 : 31
0 branek
25.03. [AW152]
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
24 : 27
0 branek
10.03. [AW144]
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
22 : 30
3 branek
04.03. [AW137]
Duslo Šaľa - Baník Most
24 : 21
1 branek
25.02. [AW131]
Sokol Poruba - Duslo Šaľa
20 : 21
0 branek
18.02. [AW122]
Duslo Šaľa - Sokol Písek
34 : 19
2 branek
11.02. [AW118]
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
19 : 27
1 branek
04.02. [AW107]
Duslo Šaľa - Trenčín
30 : 21
1 branek
28.01. [AW105]
SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa
22 : 30
5 branek
11.01. [AW091]
ŠKP Bratislava - Duslo Šaľa
17 : 31
3 branek
07.01. [AW079]
Duslo Šaľa - HC Zlín
33 : 26
2 branek
20.11. [AW076]
Slavia Praha - Duslo Šaľa
23 : 22
0 branek
12.11. [AW066]
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
26 : 21
3 branek
05.11. [AW061]
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
37 : 26
0 branek
29.10. [AW053]
Duslo Šaľa - Zora Olomouc
39 : 25
5 branek
25.10. [AW046]
Baník Most - Duslo Šaľa
30 : 20
1 branek
15.10. [AW040]
Duslo Šaľa - Sokol Poruba
30 : 25
3 branek
28.09. [AW031]
Sokol Písek - Duslo Šaľa
23 : 27
2 branek
24.09. [AW027]
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
22 : 18
2 branek
17.09. [AW016]
Trenčín - Duslo Šaľa
21 : 31
2 branek
10.09. [AW014]
Duslo Šaľa - SHK Veselí n.M.
28 : 26
0 branek
Další
Předchozí kola
Skupina XXIX - Otrokovice - výsledky
video
online
Otrokovice - VŠ Plzeň A
15 : 11
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II A
22 : 23
video
online
Poruba - Otrokovice
21 : 17
video
online
VŠ Plzeň A - S.Vršovice
18 : 18
video
online
Kobylisy II A - Poruba
27 : 17
video
online
Otrokovice - S.Vršovice
17 : 6
video
online
VŠ Plzeň A - Kobylisy II A
17 : 27
video
online
S.Vršovice - Poruba
19 : 20
video
online
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
video
online
Poruba - VŠ Plzeň A
26 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
24
22
2
0
648 : 352
46
2
DHC Plzeň A
24
22
0
2
535 : 311
44
3
Slavia
24
19
1
4
533 : 271
39
4
Kunovice
24
19
1
4
569 : 368
39
5
Háje A
24
17
0
7
466 : 348
34
6
DHK Zora Olomouc
24
17
0
7
603 : 454
34
7
Poruba
24
17
0
7
549 : 442
34
8
Slavoj Žirovnice
24
17
0
7
559 : 406
34
9
Jiskra H. Brod A
24
14
1
9
459 : 408
29
10
Kobylisy II A
24
14
1
9
526 : 446
29
11
DHK Most
24
14
0
10
414 : 389
28
12
Ostrava-Zábřeh
24
13
1
10
571 : 558
27
13
J.Hradec
24
13
0
11
418 : 385
26
14
DHK Pardubice A
24
11
2
11
455 : 504
24
15
Bohunice
24
11
1
12
414 : 411
23
16
SC Bohumín
24
11
0
13
375 : 445
22
17
Otrokovice
24
9
1
14
408 : 387
19
18
Strakonice
24
9
1
14
420 : 475
19
19
S.Vršovice
24
7
1
16
389 : 409
15
20
Písek A
24
7
0
17
357 : 457
14
21
VŠ Plzeň A
24
4
1
19
360 : 523
9
22
Hvězda Cheb
24
3
0
21
295 : 417
6
23
Házená Mělník
24
2
0
22
286 : 603
4
24
Kobylisy II B
24
1
0
23
278 : 693
2
25
TJ Turnov
24
0
0
24
198 : 623
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
221
Lucie Fleková
SHK Kunovice
191
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
40
Veronika Vávrová
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Marie Poláková
Jiskra Havlíčkův Brod A
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Smějová
Tatran Bohunice
46
Karolína Chudá
Házená Mělník
44
Anna Svobodová
TJ Turnov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.