Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
Rozpis soutěže
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Karel Macho
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
28.5. 18:00
A061
Bolevec M.A.T. - Rokycany
24 : 13
8.5. 18:00
A062 - venku
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
24 : 35
30.10. 18:15
A036 hala
TJ Lokomotiva Plzeň B - Šťáhlavy
35 : 27
2.10. 16:30
A018
Košutka B - TJ Lokomotiva Plzeň B
21 : 26
28.9. 15:00
A016 Plzenec
Starý Plzenec - TJ Lokomotiva Plzeň B
30 : 24
25.9. 18:00
A009 hala
TJ Lokomotiva Plzeň B - Bolevec M.A.T.
31 : 26
Extraliga
28.4. 19:30
AA164
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
28 : 25
8.4. 17:00
AA152
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
35 : 24
2.4. 10:30
AA148
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
31 : 27
1.4. 17:00
AA155
Tatran Litovel - Cement Hranice
24 : 26
15.3. 19:00
AA129
Cement Hranice - HBC Ronal Jičín
27 : 30
11.3. 18:00
AA126
HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 32
17.12. 18:00
AA085
HBC Ronal Jičín - Sokol Nové Veselí
28 : 23
3.12. 17:00
AA074
HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
28 : 30
1.10. 17:00
AA028
HK FCC Město Lovosice - Tatran Litovel
40 : 26
14.9. 18:00
AA012
Dukla Praha - HC ROBE Zubří
27 : 24
2.liga mladší dorostenci JČ
4.12. 13:30
AKA058
Talent Plzeň "B" - Třeboň
35 : 22
W.H.I.L.
20.5. 17:00
AW221
Slavia Praha - Baník Most
24 : 22
13.5. 15:00
AW190
Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
28 : 23
10.3. 18:00
AW145
Baník Most - SHK Veselí n.M.
25 : 22
28.1. 18:00
AW100
Baník Most - Iuventa Michalovce
27 : 27
7.1. 17:00
AW080
SHK Veselí n.M. - Slavia Praha
25 : 28
24.9. 17:00
AW025
HC Zlín - Sokol Poruba
15 : 18
3.9. 18:00
AW007
Baník Most - Zora Olomouc
32 : 19
Přebor Prahy žen
11.6. 17:00
BB085
Sokol Šťáhlavy - Střešovice A
14 : 31
8.6. 19:30
BB087
SVŠ PLZEŇ B - Střešovice A
24 : 22
14.5. 16:30
BB062
SVŠ PLZEŇ B - Radlice
26 : 20
9.4. 17:00
BB052
Sokol Šťáhlavy - Střešovice S
21 : 30
mladší žáci
10.6. 15:10
D090
Talent Škoda JS Plzeň C - Rokycany
6 : 5
10.6. 13:30
D088
Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň A
11 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro2 - 20. kolo - výsledky
video
online
HK Ivančice - Bohunice
29 : 17
video
online
DHK Pardubice - Karviná
31 : 13
video
online
Olomouc - SK Velká Bystřice
28 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
20
18
1
1
570 : 431
37
2
SK Velká Bystřice
20
10
1
9
512 : 499
21
3
Olomouc
20
10
0
10
534 : 525
20
4
Bohunice
20
7
2
11
399 : 424
16
5
DHK Pardubice
20
7
0
13
459 : 523
14
6
Karviná
20
5
2
13
418 : 490
12
Tabulka střelců
Pavla Macharáčková
SK UP Olomouc
171
Silvie Leschingerová
HK Ivančice
120
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Silvie Leschingerová
HK Ivančice
46
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
45
Pavla Macharáčková
SK UP Olomouc
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
32
Nela Kresačová
TJ Sokol Karviná
30
Pavlína Novotná
DHK Pardubice
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.