Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
Rozpis soutěže
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Rozpis soutěže 2.liga ženy - východ
podzim1 - 1. kolo
18.9.2016
13:30
AT001
HK Ivančice
-
DHK Pardubice
Jan Kosmák
,
Petr Videcký
,
18.9.2016
17:00
AT002
SK UP Olomouc
-
Tatran Bohunice
Jiří Kubis
,
Martin Staněk
,
17.9.2016
10:00
AT003
TJ Sokol Karviná
-
SK Velká Bystřice
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
podzim1 - 2. kolo
25.9.2016
17:00
AT004
DHK Pardubice
-
SK Velká Bystřice
Patrik Beránek
,
Vojtěch Stára
,
24.9.2016
17:00
AT005
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Karviná
Dominik Florián
,
Patrick Netík
,
25.9.2016
13:30
AT006
HK Ivančice
-
SK UP Olomouc
Jaroslav Hanych
,
Petr Směja
,
podzim1 - 3. kolo
2.10.2016
17:00
AT007
SK UP Olomouc
-
DHK Pardubice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
1.10.2016
17:00
AT008
TJ Sokol Karviná
-
HK Ivančice
Tomáš Fiala
,
Julio Pulido
,
2.10.2016
15:30
AT009
SK Velká Bystřice
-
Tatran Bohunice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
podzim1 - 4. kolo
16.10.2016
16:00
AT010
DHK Pardubice
-
Tatran Bohunice
Jaromír Halíř
,
Jiří Dolejší
,
16.10.2016
13:30
AT011
HK Ivančice
-
SK Velká Bystřice
Michal Hanák
,
Luboš Pavlíček
,
16.10.2016
17:00
AT012
SK UP Olomouc
-
TJ Sokol Karviná
Jiří Horák
,
Pavel Šestořád
,
podzim1 - 5. kolo
23.10.2016
13:00
AT013
TJ Sokol Karviná
-
DHK Pardubice
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
23.10.2016
15:30
AT014
SK Velká Bystřice
-
SK UP Olomouc
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
22.10.2016
17:00
AT015
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice
Jiří Kaufman
,
Jaroslava Směšná
,
podzim2 - 6. kolo
30.10.2016
17:00
AT016
DHK Pardubice
-
HK Ivančice
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
30.10.2016
17:00
AT017
Tatran Bohunice
-
SK UP Olomouc
Tomáš Kubát
,
Jiří Špunar
,
30.10.2016
15:30
AT018
SK Velká Bystřice
-
TJ Sokol Karviná
Marek Bečička
,
Pavel Šestořád
,
podzim2 - 7. kolo
6.11.2016
15:30
AT019
SK Velká Bystřice
-
DHK Pardubice
Jiří Kubis
,
Mojmír Valášek
,
6.11.2016
12:30
AT020
TJ Sokol Karviná
-
Tatran Bohunice
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
6.11.2016
16:00
AT021
SK UP Olomouc
-
HK Ivančice
Pavel Šestořád
,
Petr Ochmann
,
podzim2 - 8. kolo
13.11.2016
11:30
AT022
DHK Pardubice
-
SK UP Olomouc
Martin Podzimek
,
Tomáš Podzimek
,
13.11.2016
13:30
AT023
HK Ivančice
-
TJ Sokol Karviná
Tomáš Kopřiva
,
Zdeněk Levíček
,
12.11.2016
17:00
AT024
Tatran Bohunice
-
SK Velká Bystřice
Dominik Florián
,
Michal Hanák
,
podzim2 - 9. kolo
19.11.2016
16:30
AT025
Tatran Bohunice
-
DHK Pardubice
Tomáš Kopřiva
,
Jaroslava Směšná
,
20.11.2016
15:30
AT026
SK Velká Bystřice
-
HK Ivančice
Petr Jaroň
,
Jaromír Krejčí
,
20.11.2016
16:00
AT027
TJ Sokol Karviná
-
SK UP Olomouc
Milan Pelech
,
Julio Pulido
,
podzim2 - 10. kolo
4.12.2016
10:30
AT028
DHK Pardubice
-
TJ Sokol Karviná
Jakub Janda
,
Oskar Kříženecký
,
4.12.2016
17:00
AT029
SK UP Olomouc
-
SK Velká Bystřice
Jiří Kubis
,
Josef Škroch
,
4.12.2016
13:30
AT030
HK Ivančice
-
Tatran Bohunice
Jiří Matuška
,
Petr Videcký
,
jaro1 - 11. kolo
11.2.2017
13:00
AT031
HK Ivančice
-
DHK Pardubice
Zdeněk Levíček
,
Kateřina Závišková
,
12.2.2017
17:00
AT032
SK UP Olomouc
-
Tatran Bohunice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
12.2.2017
14:00
AT033
TJ Sokol Karviná
-
SK Velká Bystřice
Radomír Kuča
,
Jaroslav Paululik
,
jaro1 - 12. kolo
19.2.2017
17:00
AT034
DHK Pardubice
-
SK Velká Bystřice
Patrik Beránek
,
Jaroslav Průžek
,
18.2.2017
17:00
AT035
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Karviná
David Jurečka
,
Pavel Šestořád
,
19.2.2017
13:30
AT036
HK Ivančice
-
SK UP Olomouc
Dominik Florián
,
Patrick Netík
,
jaro1 - 13. kolo
26.2.2017
17:00
AT037
SK UP Olomouc
-
DHK Pardubice
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
26.2.2017
17:00
AT038
TJ Sokol Karviná
-
HK Ivančice
Milan Pelech
,
Anna Pudichová
,
10.3.2017
19:00
AT039
SK Velká Bystřice
-
Tatran Bohunice
Ladislav Planka
,
Pavel Šestořád
,
jaro1 - 14. kolo
5.3.2017
17:00
AT040
DHK Pardubice
-
Tatran Bohunice
Jaromír Halíř
,
Patrik Beránek
,
5.3.2017
12:30
AT041
HK Ivančice
-
SK Velká Bystřice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
5.3.2017
17:00
AT042
SK UP Olomouc
-
TJ Sokol Karviná
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
jaro1 - 15. kolo
11.3.2017
13:00
AT043
TJ Sokol Karviná
-
DHK Pardubice
Arnošt Kramoliš
,
Karolína Pavelová
,
12.3.2017
15:30
AT044
SK Velká Bystřice
-
SK UP Olomouc
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
12.3.2017
17:00
AT045
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice
Roman Bauer
,
Jan Kosmák
,
jaro2 - 16. kolo
26.3.2017
11:30
AT046
DHK Pardubice
-
HK Ivančice
Patrik Beránek
,
Jaromír Halíř
,
25.3.2017
17:00
AT047
Tatran Bohunice
-
SK UP Olomouc
Roman Bauer
,
David Šlezingr
,
26.3.2017
15:30
AT048
SK Velká Bystřice
-
TJ Sokol Karviná
Jan Divácký
,
Josef Malina
,
jaro2 - 17. kolo
2.4.2017
15:30
AT049
SK Velká Bystřice
-
DHK Pardubice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
2.4.2017
13:30
AT050
TJ Sokol Karviná
-
Tatran Bohunice
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
2.4.2017
19:00
AT051
SK UP Olomouc
-
HK Ivančice
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
jaro2 - 18. kolo
9.4.2017
15:30
AT052
DHK Pardubice
-
SK UP Olomouc
Josef Čapek
,
Štěpán Kahoun
,
9.4.2017
13:30
AT053
HK Ivančice
-
TJ Sokol Karviná
Václav Horáček
,
Kateřina Závišková
,
9.4.2017
17:00
AT054
Tatran Bohunice
-
SK Velká Bystřice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
jaro2 - 19. kolo
22.4.2017
17:00
AT055
Tatran Bohunice
-
DHK Pardubice
Martin Hlavinka
,
David Jurečka
,
23.4.2017
15:30
AT056
SK Velká Bystřice
-
HK Ivančice
Radek Martiník
,
Milan Pelech
,
23.4.2017
15:00
AT057
TJ Sokol Karviná
-
SK UP Olomouc
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
jaro2 - 20. kolo
30.4.2017
17:00
AT058
DHK Pardubice
-
TJ Sokol Karviná
Jan Kříženecký
,
Adam Pospíšil
,
8.5.2017
18:00
AT059
SK UP Olomouc
-
SK Velká Bystřice
Jiří Horák
,
Marek Bečička
,
30.4.2017
13:30
AT060
HK Ivančice
-
Tatran Bohunice
Dominik Florián
,
Patrick Netík
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.