Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
Rozpis soutěže
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jaroslava Směšná
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.3. 17:00
AE087
Telnice - Maloměřice
29 : 31
12.3. 11:00
AE088
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
37 : 32
9.10. 10:30
AE022
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
29 : 24
2.liga muži SM
6.5. 16:00
AF127
Uničov A - Šumperk
25 : 28
2.4. 18:00
AF106
Holešov-Přerov - L.Zubří
38 : 28
25.3. 16:00
AF097
Rožnov p.R. - Uničov A
37 : 27
26.2. 13:30
AF078
SK Velká Bystřice B - Holešov-Přerov
27 : 30
19.2. 15:00
AF067
Uničov A - Holešov-Přerov
24 : 32
3.12. 17:00
AF056
Holešov-Přerov - Vsetín
29 : 30
12.11. 16:00
AF042
Rožnov p.R. - Vsetín
28 : 26
16.10. 10:30
AF028
Šumperk - MHK Karviná
29 : 17
1.10. 17:00
AF018
L.Zubří - SKH Polanka n.O
28 : 31
2.liga starší dorostenci JM
11.12. 09:00
AIA043
TJ FS Napajedla - HK Ivančice
22 : 36
23.10. 11:00
AIA021
Žeravice - Sokol Sokolnice
33 : 22
25.9. 09:00
AIA005
Žeravice - HK Bystřice p.H.
38 : 35
2.liga starší dorostenci SM
12.2. 09:00
AIB047
Olomouc - V. Bystřice
25 : 37
12.11. 14:00
AIB028
Rožnov p.R. - Olomouc
26 : 21
5.11. 15:00
AIB010
Litovel - Olomouc
40 : 22
18.9. 16:00
AIB001
Olomouc - Vsetín
39 : 21
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
25.3. 14:00
AIC011
Rožnov p.R. - Bohunice
25 : 32
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
7.5. 10:00
AIE026
TJ Sokol Horka n.M. - Olomouc
18 : 25
2.liga mladší dorostenci JM
30.4. 14:00
ALA123
Sokolnice - Bohunice
23 : 27
12.3. 15:00
ALA087
Sokol Telnice - SKKP Handball Brno
30 : 26
2.liga mladší dorostenci SM
25.3. 12:00
ALB097
Rožnov p.R. - Házená Uničov
41 : 24
11.12. 12:30
ALB062
TJ Sokol Centrum Haná - TJ Nový Jičín
41 : 29
4.12. 14:30
ALB057
Hranice - Rožnov p.R.
24 : 29
12.11. 12:00
ALB042
Rožnov p.R. - TJ STM Olomouc
34 : 33
2.liga ženy - východ
19.11. 16:30
AT025
Bohunice - DHK Pardubice
24 : 12
22.10. 17:00
AT015
Bohunice - HK Ivančice
15 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
11.12. 13:00
AUB066
SHK Veselí n.M. - TJ Jiskra Otrokovice
24 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro2 - 20. kolo - výsledky
video
online
HK Ivančice - Bohunice
29 : 17
video
online
DHK Pardubice - Karviná
31 : 13
video
online
Olomouc - SK Velká Bystřice
28 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
20
18
1
1
570 : 431
37
2
SK Velká Bystřice
20
10
1
9
512 : 499
21
3
Olomouc
20
10
0
10
534 : 525
20
4
Bohunice
20
7
2
11
399 : 424
16
5
DHK Pardubice
20
7
0
13
459 : 523
14
6
Karviná
20
5
2
13
418 : 490
12
Tabulka střelců
Pavla Macharáčková
SK UP Olomouc
171
Silvie Leschingerová
HK Ivančice
120
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Silvie Leschingerová
HK Ivančice
46
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
45
Pavla Macharáčková
SK UP Olomouc
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
32
Nela Kresačová
TJ Sokol Karviná
30
Pavlína Novotná
DHK Pardubice
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.